Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela - Falje Mos Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa shumë qe më mungon tiiii
qdo dit qdo nat
mendjen gjithmon te ti kaaam, shpirti per ty vuuun
sa e mallkuar,
frymarrjen ti ma ndal kur te shof, me tjetren krah per krah,
zemren ma ke qa,,

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjeter

Pse për qdo ditë duhet tvuajjjj fati im në, në duar tua,,
nuk dua tjem e humbur dua t'gjej vehten t'vazhdoj jeten
frym'marrjen ti ma ndal,, kur t'shoh me tjetren krah per krah zemren ma ke qa,,,

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjeter

Falje mos kërko prap, nese kthehesh- te unë mbrapa,
shpirti mu ësht lodhur , nuk kam shpresa dua tjete
Sela
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/10/2009


Sela - Falje Mos Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje Mos Kerko".
3. Video është e këngës "Falje Mos Kerko", por nuk këndohet nga Sela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela:


Komente 0