Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - Meli Meli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Une dikur kam pas nje vajze

emrin Meli e ka pas

O Meli Meli pse u largove

zemren time ma helmoveA e din ne shkolle kur shkojshim

dashni t'madhe kemi pas

n'perqafime me shtrengojshe

me thojshe te dua pa maseA e man mend kur ma dhe besen

se me ty do t'bej fejesen

ti nje here m'je kan betu

se me ty kam me u martueNese merre ti tjeter kend

e dashuron perseri

askush n'bote nuk ka me t'dashtur

sa t'kam dashtur une tyKur t'bahesh gati per nuse

do t'vi n'dasem te kendoj

se me zemer te kam dashtur

mos e m'shef gjithkuj tregojO se me zemer jemi dashtur

mos e m'sheh gjithkuj tregoj


Selajdin Miftari (Salushi) - Meli Meli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meli Meli".
3. Video është e këngës "Meli Meli", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0