A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Selajdin Miftari (Salushi) - Këngë Për Idriz Seferin


Nuk ka akoma asnjë votë


07/05/2013

2013-05-07T08:11:54


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Idriz Seferin" kënduar nga Selajdin Miftari (Salushi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Selajdin Miftari (Salushi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018