Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - Ku I Kam Shokët Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëKu i kam shokt e mi hallet te mi kjajn
a vin bylbyl a ver shpirtin tma ban
a vin bylbyl a ver shpirtin tma ban
a thu ka pranver per mu gzim a ka
mthoni shok mejher ma shtoni sevdan
mthoni shok mejher ma shtoni sevdan

Se mbani me vdek a sju vjen gjynah
a mshini tuj hjek sa ne hall jam ra
a mshini tuj hjek sa ne hall jam ra
a thu ka pranver per mu gzim a ka
mthoni shok mejher ma shtoni sevdan
mthoni shok mejher ma shtoni sevdan


Ky tekst u dërgua nga Luan Qallaku

Selajdin Miftari (Salushi) - Ku I Kam Shokët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku I Kam Shokët".
3. Video është e këngës "Ku I Kam Shokët", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0