Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Selami Kolonja - Rri Ne Ket Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri Ne Ket Nat".
3. Video është e këngës "Rri Ne Ket Nat", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Rri Ne Ket Nat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dashuri E Trazuar"

Komente

Asnjë Koment

19/07/2013

2013-07-19T08:26:43+00:00Rri ket nat ne vetmi
erresira mua me kaploj
zemra ime mbush plot mall
perjet une ty s'te harroj

Rri ne ket nat ne vetmi
erresira mua me kaploj
zemra ime mbush plot mall
perjet une ty s'te harroj

Kthehu pra
kthehu ti
eja vetem ty moj
unë te du.
Kthehu pra
kthehu moj
perjet une ty te kendoj

N'kete pranver te kendoj
eja moj flutur n'shpirtin tim
Mos me le moj ne vetmi
te pres, te pres si gjithnji

N'kete pranver te kendoj
eja moj flutur n'shpirtin tim
Mos me le moj ne vetmi
te pres, te pres si gjithnji

Kthehu pra
kthehu ti
eja vetem ty moj
une te du.
Kthehu pra
kthehu moj
perjet unë ty te kendoj


Ky tekst u dërgua nga Halil Sinani
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë