Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Selami Kolonja - Sy Zezo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Zezo".
3. Video është e këngës "Sy Zezo", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Sy Zezo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Vi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Sy Zezo

Hodha syte tek nje dardhe sy moj sy zezo,pashe dy pellumba te bardhe o moj vashe moj vashezoQi thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn o moj kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze...

C'kan ti thuesh moj djalit oo..sy moj syzezo Let gjesdise malit o moj vash moj vasheze ..... C'kan ti thuesh cupes ooo sy moj sy zezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vash moj vashezoooo...

Behet fjale e embel ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vashe moj vasheze, seq freskoi moj ballete sy moj syzezo ballete o moj baluketo o moj vash moj vasheze......

C'kan ti thuesh djalit oo..sy moj syzezo Lete gjesdise malit o moj vash moj vasheze....ci thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze


Ky tekst u dërgua nga Taulant Kolonja
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet