Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Celu Trendafil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O çe mbolla bafçen o, o me borziloke
Çelu trëndafil more, hapu borziloke.

Un e mbolla rrallë moj nëne, ai më mbiu plote
Çelu trëndafil more, hapu borziloke. (2x)

O se çmë trazoj moj nëne, o e shkreta zoge
Çelu trëndafil more, hapu borziloke.

O se çmë trazoj moj nëne, iku perëndoje
Çelu trëndafil more, hapu borziloke. (2x)

Iku zogza e malit nëne, e se kapa dote
Çelu trëndafil more, hapu borziloke.

Ja do tmë vi zogza nëne, ja do bëhem zoge
Çelu trëndafil more, hapu borziloke.


Ky tekst u dërgua nga  sanquaranta

Selami Kolonja - Celu Trendafil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Celu Trendafil".
3. Video është e këngës "Celu Trendafil", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0