Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - A Çel Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nuk e di a çel pranvera
a ka lule ne behare
syte e mi nuk shohin me
prej kur ike shkove larg
hija jote shpesh me vjen
po une sdi pse nuk e shoh
vend e vend ku qete s'me lene
çdo mengjese e g'dhi me lote

Po ku je o shpirti im
ku je trete une nuk e di
fol njeher te lutem
fol njeher me goje
se k'shtu s'mundem
s'mundem te duroj
shkruj te lutem
shkruaj qofte edhe nje fjale
nuk t'hidherohem
por zemra m'behet mal


Ky tekst u dërgua nga Ari

Selami Kolonja - A Çel Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Çel Pranvera".
3. Video është e këngës "A Çel Pranvera", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0