Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Mikeshës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

2x
Moj mikesha ime e pare
Dashurine time do ta kuptosh
Kur takohemi ne agim
Pa genjeshtra e pa lajka dhe pa lote.

Ref.4X
Jam ai, jam ai
Qe dua te jem
Keshtu linda dhe do vdes
Dhe do vdes

Shume kerkova une nga ty
Dashurin time do ta kuptosh
Kur takohemi ne agim
Pa genjeshtra e pa lajka dhe pa lot

Ref.4X
Jam ai, jam ai
Qe dua te jem
Keshtu linda dhe do vdes
Dhe do vdes


Ky tekst u dërgua nga lili.d

Selami Kolonja - Mikeshës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikeshës".
3. Video është e këngës "Mikeshës", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0