Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Prapë Për Ty Këndoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Cila ëndërr të ka kapluar?
N’përqafim t’cilit jeton?
Nuk e di a kam gabuar
A gaboj se të dashuroj?

Ref.:
Prap për ty këngën këndoj
Dit të lumtura sot i kujtoj
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj.
Prap për ty këngën këndoj
Prap unë ty sot të kërkoj.
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj!

Mos më le të vetëm kthehu!
Jeta nuk është aventurë.
E di mirë se më dëgjon
Kthehu sa s’është vonë!

Ref.:
Prap për ty këngën këndoj
Dit të lumtura sot i kujtoj
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj.
Prap për ty këngën këndoj
Prap unë ty sot të kërkoj.
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj!


Ky tekst u dërgua nga Qendrim Berisha

Selami Kolonja - Prapë Për Ty Këndoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prapë Për Ty Këndoj".
3. Video është e këngës "Prapë Për Ty Këndoj", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0