Më mbaj mend (për 1 muaj)


Selami Kolonja - Moj E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Moj E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Dashuri E Trazuar"

Komente

Asnjë Koment

10/01/2013

2013-01-10T19:47:05+00:00Moj e mirë
Moj e mirë në majë të bjeshkës
Që më ngjan si lule e pjeshkes ndalu pak
Ndalu pak të them nje fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti
Pritmë moj
Pritmë moj e mirë e nanës
Që më ngjan si lule e thanës
Ndalu pak
Ndalu pak të them një fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti

refreni:2x
Nuk rri dot pa t'marrë për nuse
S'rri pa ty moj buzëburbuqe
S'rri pa ty moj sylarushe


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet