Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Kur Te Jem I Zemeruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur të jem i zemëruar, eja më shiko
Kur të jesh pa qejf moj zemër, eja të këndoj
Do të shkojmë diku larg, atje ku s`ka njeri
Do të jemi unë e ti, bashkë veç ne të dy
O shpirt o xhan o zemër ooo
Hej ti je mall, ti je kënga ime ooo

Të kam thënë njëherë o shpirt, ti mos mbaj mëri
Të kam thënë dhe prapë të them, vallah nuk e di,
lëri nazet, çasmu mua dhe mos mbaj mëri
Nuk rri dot dhe ti pa mua, unë këtë e di
Do të shkojmë diku larg, atje ku s`ka njeri
Do të jemi unë e ti, bashkë veç ne të dy
O shpirt o xhan o zemër ooo
Hej ti je mall, ti je kënga ime ooo
O shpirt o xhan o zemër ooo
Hej ti je mall, ti je kënga ime ooo


Ky tekst u dërgua nga Djdiceone


Nuk kemi video për këtë këngë.
Selami Kolonja - Kur Te Jem I Zemeruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Jem I Zemeruar".
3. Video është e këngës "Kur Te Jem I Zemeruar", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0