Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Selami Kolonja - Kur Mi Zbrisje Shkallet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2013

2013-03-11T13:52:27KUR MBI ZBRISJE SHKALLET MOJ
ME DY DUART PLOT
NJE TRENDAFILA DHE MOJ
NJE ME BORZILOK

KUR MBI ZBRISJE SHKALLET MOJ
ME DY DUART PLOT
NJE TRENDAFILA DHE MOJ
NJE ME BORZILOK

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN

NE MES TE ODES MOJ
TI ZURE VEND DHE SLUAJTE
PA NGRIMA PAK STERON DHE MOJ
SE CMA DOGJE ZEMREN

NE MES TE ODES MOJ
TI ZURE VEND DHE SLUAJTE
PA NGRIMA PAK STERON DHE MOJ
SE CMA DOGJE ZEMREN

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet