Më mbaj mend (për 1 muaj)


Selami Kolonja - Pertej Deteve

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pertej Deteve".
3. Video është e këngës "Pertej Deteve", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Selami Kolonja - Pertej Deteve  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

22/02/2011

2011-02-22T00:57:03+00:00Hoooo

Bir me ike e m'u trete
pertej deteve o pertej deteve
Bir me ike me pakthim
larg o ne kurbet o larg o ne kurbet

Ky kurbeti lage kendoiii iiiii

Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve
Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve

Bir me ike e m'u trete
pertej deteve o pertej deteve
Bir me ike o me pakthim
larg o ne kurbet o larg o ne kurbet

Ky kurbeti lage kendoi iiiii

Bir po bijt e tu si flasin,
bir po niper edhe mbesa
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, o pertej deteve
Bir po bijt e tu si flasin,
bir po niper edhe mbesa
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, o pertej deteve

Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve
Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, ooo pertej deteveeee


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet