Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Baçe Baçe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Bace bace me zambake
Bace bace me zambake
Sa te pash c'u bosh merake
Sa te pash c'u bosh merake

Ref
Jarna jaranane ajde ja ke lala e aman aman
Jarna jaranane ajde ja ke lala e

II
Bace bace me sefergjena
Bace bace me sefergjena
Kur te pash me lujti mendja
Kur te pash me lujti mendja

Ref
Jarna jaranane ajde ja ke lala e aman aman
Jarna jaranane ajde ja ke lala e

III
Bace bace me zymbyla
Bace bace me zymbyla
Sa bukur te ndrit fytyra
Sa bukur te ndrit fytyra

Ref
Jarna jaranane ajde ja ke lala e
Jarna jaranane ajde ja ke lala e
Jarna jaranane ajde ja ke lala e aman aman
Jarna jaranane ajde ja ke lala e


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Selami Kolonja - Baçe Baçe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baçe Baçe".
3. Video është e këngës "Baçe Baçe", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0