Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Do Rroj Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E desha per fare
Per ndarje sa shpejt
Trokiti ne dritare

Kur u ndam, e qam
E sa shum vajtuam
Por asnjeri tjetrit
Shpirtin s'ja dorzuam
2x

Un nuk linda me ty
Si hije aty
Do rroj pa ty
I vetem ne ket jet
Ti me thoje te dua
Me jepje vec shpres
Por thik mas shpine
Dole pabese

Un nuk linda me ty
Si hije aty
Do rroj pa ty
I lir jam ne ket jet
Ti me thoje te dua
Me jepje vec shpres
Por thik mas shpine
Dole pabese

E desha nje grua
Sa toka, sa dielli
Sa drita e hanes,
Sa yje ka qielli

Kur u ndam, e qam
E sa shum vajtuam
Por asnjeri tjetrit
Shpirtin s'ja dorzuam
2x

Un nuk linda me ty
Si hije aty
Do rroj pa ty
I lir jam ne ket jet
Ti me thoje te dua
Me jepje vec shpres
Por thik mas shpine
Dole pabese
2x

Me dole e pabese!


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Selami Kolonja - Do Rroj Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Rroj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Do Rroj Pa Ty", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0