Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Kolazh (Nata E Sazeve) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hapi syt te zezo o moj
Api syt te zeze
2x

Hapi syt te zezo o moj
Te moj te na sjellc beharne

Sa te desha ty o moj
Sa moj sa te desha ty moj

A po sa te desha ty o moj
Si moj si nena evlane
2x

Me dockat perveshur moj
Me moj me dockat perveshur

Me dockat perveshur moj
Me moj me mbledh manushaqe

Ti kam per ti ngren o moj
Ti moj ti kam per ti ngren o

Apo ti kam per ti ngren o moj
Me moj me gush e me faqe
2x

...

E kam nja dy o moj tri nete o
O ne nji o moj konake
Jam bere merak o moj nene
O jam bere o moj merake
2x

O per nje vajze
O aty o moj ne fshate
Jam bere merak o moj nene
O jam bere o moj merake
2x

Vajta e kerkova
Por ate o moj s'ma dhane
Jam bere merak o moj nene
O jam bere o moj merake
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Selami Kolonja - Kolazh (Nata E Sazeve)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh (Nata E Sazeve)".
3. Video është e këngës "Kolazh (Nata E Sazeve)", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0