Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Kolazh (Nata Përmetare) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sikur me nxjerr xhe moj xhevair o
Un i mjeri ajde
Cupeze kur me moj me llafosnje
2x

Zemren time ti o moj c'e vrave moj
E vrave, ajde
Zemren tende c'e moj c'e plagose
2x

Deshe te thoshe aman dy fjal o
I mjeri, ajde
Cupeze, kur mu moj mu afrove
2x

Zemren time ti o moj c'e vrave moj
E vrave, ajde
Zemren tende c'e moj c'e plagose
2x

C'ke bilbil qe po kendon a dhe
O bilbil more, amani dhe o bilbil more
E po un kendoj per djalerine
Dhe o bilbil more, amani dhe o bilbil more

Djaleria s'vjen me kurre
Dhe o bilbil more, aman a dhe o bilbil more
2x

C'ke bilbil qe po vajton a
Dhe o bilbil more, amani dhe o bilbil more
E po un vajtoj per vajzerine
Dhe o bilbil more, amani dhe o bilbil more

(E po) vajzeria s'vjen me kurre
Dhe o bilbil more, amani dhe o bilbil more
2x

Moj thellenze
Moj thellenz e malit
More ne qaf nja dy djem
2x
Do ta puth nishan e ballit po kam frik se me rrefen
2x

Moj thellenze
Moj thellenz e fushes
More ne qaf nja dy djem
2x
Do ta puth nishan e gushes po kam frik se me rrefen
2x

Do ta puth nishan e gushes po kam frik se me rrefen
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Selami Kolonja - Kolazh (Nata Përmetare)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh (Nata Përmetare)".
3. Video është e këngës "Kolazh (Nata Përmetare)", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0