A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush është E Dashura E Seldit?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[25-07-2015]
Këngëtari nga Shqipëria Seldi Qalliu, është duke kaluar momente të bukura vere me të dashurën e tij. Ata po kalojnë pushimet në bregdet derisa shihet që qifti janë të lumtur pranë njëri tjetrit. E këto momente të lumtura, Seldi, ka vendosur që t’i ndajë me fansat e tij në rrjete sociale përmes fotove të postuara nga vetë këngëtari.

Ajo çka nuk e dimë ende është, brunja pranë Seldit... kush është ajo?
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019