Më mbaj mend (për 1 muaj)


Seldi Publikon Foto Me Vajzën E Milaim Zekës, Dafinën

Nuk ka akoma asnjë votë

[24-08-2015]
Seldi Qalliu, kohët e fundit ka qenë jashtë vëmendjes për shkak se nuk ka sjellë asnjë projekt muzikor apo të jetë pjesëmarrës në angazhime të ndryshme.

U përfol për një lidhje të tij me Sinan Hoxhën disa vite më parë, por e vërteta nuk ishte ajo.
Sinani do të martohet në fund të gushtit më të fejuarën e tij, Andrrën. Dhe Seldi po ashtu ka bërë publike lidhjen me të dashurën e tij simpatike, raporton Shekulli.

Ajo që dihet është se e dashura e Seldit është Dafina Zeka, vajza e gazetarit dhe publicistit kosovar, Milaim Zeka. Ajo jeton në Suedi.

Ai ka vendosur ta mbajë të fshehtë lidhjen me këtë të fundit, duke mos treguar asgjë për të, vetëm një fotografi. Së shpejti, Seldi do të sjellë një baladë muzikore për të cilën ka filluar përgatitjet sipas tij.
 (Shekulli)Komente mbi këtë artikull