A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Seldi Dhe Besian Gashi Sot Publikojnë Këngën E Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
[12-10-2015]
Vetën para pak kohë është paralajmëruar klipi më i ri i këngëtarit Seldi në bashkëpunim me Besian Gashi. Dhe mesa duket përgatitjet tashmë kanë mbaruar dhe gjithçka është gati për fansat e dyshes.

Së bashku kështu ka paralajmëruar përmes një postimi të lëshuar në llogarinë e tij në Facebook, Seldi. Ku ndër të tjera ka treguar që klipi do të publikohet gjatë ditës së sotme, e për çka bëhet fjalë ende nuk e dimë pasi nuk janë dhënë detaje të tjera.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019