Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos Ta Nin” Nga Seldi & Besjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-10-2015]
Besjan Gashi & Seldi sapo kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri me titull "Mos ta nin", një këngë ritmike e zhanrit Pop Folk.

Kënga është lansuar sot dhe menjëherë ka arritur të marrë komente të mira në rrjetet sociale.

Kënga është punuar në Tiranë, dhe videoklipi poashtu nga produksioni Pro...Video.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0