Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Seldi - Goc Trendi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

1 🔥

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne........................
zgjohu zemer lujma trupin ,ktheje vodken si shurupin
la lala lala la la laaa
bjonde ,brune radh nuk ka aa aaa.. O Seldii seldii
Zgjohu zemer lujma trupin ktheje vodken si shurupin..la lala lala la la laaa
blonde ,brune radh nuk ka..
e thjesht ti hiqeshh.. e sot kerkon , e kur kerkon ti me buzeqeshh
Me buzeqesh ti sonte,po me afron ti sonte,qfar ka ndryshuar sonte
dicka po me kerkove
e i hutuar , e mu ndal goja ,po me pelqente loja, loja lojaa qka po thojaaa
nuk po thoja se te doja ,asgje un nuk po thoja ,nje fjal po e kaloja ,qe te mos me nxinte goja e nje shpulle ti shpetoja eee
eci naten eci diten ecen dhe ti bashk me ne e kam njonin me makinen si e vjeter si e re un kam pritur sod e dje po ti po e njejta je
....................


Ky tekst u dërgua nga Albi0nn
Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet