Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi - Zjarri Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

Te kerkoj mes yjesh lart
dhe atje nuk je.
luajte ti me mua
po une pse po vuaj?
nuk je ketu sonte
buzet ti kerkoj
eja... eja... me shkatrro

Ref 2x.
Falma... eja... ndizma ti zjarrin
netet, ditet, te dua nuk te gjej
buzet, trupin, qe te gjitha
netet e ditet. te dua
pse nuk je?

Ti jo me nuk luan
zjarri po me djeg
duart neper trup
zemer me jep jete
nuk je ketu sonte
shpirtin ma trazon
eja... eja... me shkatrro

Ref 2x.
Falma... eja... ndizma ti zjarrin
netet, ditet, te dua nuk te gjej
buzet, trupin, qe te gjitha
netet e ditet. te dua
pse nuk je?


Ky tekst u dërgua nga  erion18


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 1


Seldi - Zjarri Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarri Im".
3. Video është e këngës "Zjarri Im", por nuk këndohet nga Seldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.