Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Seldi - Une Dhe Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Boys"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006
seldi:ti eja sonte pran me rri,s'ndjej frymarrje n'buz dhesi sme len te prek.te puth ,te ledhatojjj,ti eja pran ne syt e ty hena pushon nje heshtje rri e me veshtron,gjithqka kte nat eshte nje magjiiii uneee edhe tihh.Sikur kjo nat te zgjaste ne jet,nje rrahja zemre ajo do ket,nje dor nje trupi i shtrir te dy do ishim vetem unee dhe tiii.Pranteje koha me kalon,asgje veq teje s'egziston ritmin e zemres une e degjoj

u lodha spe muj moo me shkruu


Ky tekst u dërgua nga Alba
Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:

Më Shumë...