A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi - Me Duaj Si Une Te Dua Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  40

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/09/2014

2014-09-16T12:08:04

Nuk e di ku je tani
Nuk e di ku jeton
Nuk e di a m'ke harruar
Nuk e di apo mendon

Une ty ste kam harruar akoma
Veç per ty menoj
Une ty ste kam harruar akoma
Shpirti im gjithmone do te te kerkoje

refreni (x2)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une

Pse po ndihem keq ?
Pse ?
Po vuaj kaq shume
Pse o jete pa fat
Po me dënon
Mua kaq shume
Trupi po me dridhet
Shpirti
Shpirti po me qan
Per ata dy sytë e tu
Qe më si kam par

refreni (x4)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une


Lyrics submited by  ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019