A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi & Doruntina - So Leht


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/02/2016

2016-02-25T17:08:11

See Also

Doruntina Qamili (Dina)

Music & Arrangement:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Doruntina Qamili (Dina)

Lyrics:

Seldi Qalliu


So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh (2x)

Me vështirësitë që kam kalu n’jetë
Ti po menon se si gjith tjerët jom
Dhe pse në rrug jam rritë po ta them
Respektin maksimal për ty e kom
Jo jo trupin spo du me ta nxon
Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon.
Se, jam cun i rritur nga një nanë
Me prindrit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg
Eren du me ta ni, veq met pa po m’duket pak
Eja ti me mu e ikim na dy larg.

REF.:
So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh (2x)

Si po menon që tallem une me ty
N'gabimet e një femre un jam lind
Mes shumë tjerave pom bjen n’sy
Errësirën po ma bon dritë
Jo jo trupin spo du me ta nxon
Ama zemrën tane, e une kurr ty sko met lon.
Se, jam qun i rritur nga një nanë
Me prindërit e ndam, ky është mësimi që mkan dhanë.

Po du met pas ngat, spo du met pas larg
Eren du me ta ni, veq met pa po më duket pak
Eja ti me mu e ikim na dy larg.

REF.:
So leht, hapin e parë bone ti vet
Si don mem prek kur sem njeh
Vshtirë e ke, a pe sheh (2x)


Lyrics submited by Star
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019