A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi Qalliu - Thyhen Gotat


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  50

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/02/2018

2018-02-04T18:30:47

Music:

Alsked Rrenja

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

XL Films


REF.:
Para teje e vogel eshte bota
zemra ime zemer e jotja
pa ty e di s'mund te jetoj.
para teje e vogel eshte bota
qan zemra e thyhen gotat
kce per dashnin e mos ndalo.

Ndjenjat lindin pa kuptuar,
kur nuk e pret nuk e beson
e nuk ke me asgje ne duar
lutesh te t'duan po njesoj.
zemra me s'me ka degjuar
nga ajo dite per ty mendoj
me flokt e tua u ngaterrua
sot jam dikush qe dashuron.

Sa sa e sa her te kam kerku
te kam kerku o te jesh me mu
ti je gjithcka, gjithcka un du.

REF.:
Para teje e vogel eshte bota
zemra ime zemer e jotja
pa ty e di s'mund te jetoj.
para teje e vogel eshte bota
qan zemra e thyhen gotat
kce per dashnin e mos ndalo.

Ndjenjat lindin pa kuptuar,
kur nuk e pret nuk e beson
e nuk ke me asgje ne duar
lutesh te t'duan po njesoj.
zemra me s'me ka degjuar
nga ajo dite per ty mendoj
me flokt e tua u ngaterrua
sot jam dikush qe dashuron.

Sa sa e sa her te kam kerku
te kam kerku o te jesh me mu
ti je gjithcka, gjithcka un du.

REF.:
Para teje e vogel eshte bota
zemra ime zemer e jotja
pa ty e di s'mund te jetoj.
para teje e vogel eshte bota
qan zemra e thyhen gotat
kce per dashnin e mos ndalo.


Lyrics submited by L.A.e-Cards (4)

2018-09-02 15:25:22
Ndjenjat lindin pa kuptuar,
kur nuk e pret, nuk e beson.
E nuk ke më asgjë në duar,
lutesh të t'duan po njësoj.
Zemra më s'më ka dëgjuar,
nga ajo ditë për ty mendoj.
2018-08-30 13:06:43
Sa sa e sa herë të kam kërku
Të kam kërku o të jesh me mu
Ti je gjithçka, gjithçka unë du
2018-08-25 12:47:20
Para teje e vogël është bota
Qan zemra e thyhen gotat
Kce për dashnin e mos ndalo
2018-08-25 12:44:57
Para teje e vogël është bota
Zemra ime, zemër e jotja
Pa ty e di s'mund të jetoj.

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019