A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Seldi & Keisi - S'ka Dashni


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T22:03:43

See Also

Keisi Medini

Music:

Alsked Rrenja

Lyrics:

Keisi Medini

Lyrics:

Seldi Qalliu

Video Production:

XL Films


SELDI:

Ca ke qe menohesh
Pse bohesh xheloz
A tkam thon njemij her qe per ty menoj
Pse po don dashnin ti me e cu dom
Me e cu dom
Dije asnjiher un ty ste kom tradhtu
Nese vec per ket ti je tu menu
Po ta them sot dhe pse sje me mu
A jam tu tmungu ahhh
Sjena as tparet as tfunit
Boll mo me lojna, lej llafet e katunit
Mthuj ku je tvij, tja nisim nga e para
Jeta esht shum e shkurter
Sja vlen me bo gara

Ska dashni (x4)

KEISI:

Nuk e kam dit
Se ka me ardh kjo dit
Qe ne te dy mo nuk jena bashk (x2)

I got love inside, I got love (x2)

SELDI:

Ska dashni (x4)

KEISI:

Nuk e kam dit
Se ka me ardh kjo dit
Qe ne te dy mo nuk jena bashk (x2)

I got love inside, I got love (x4)


Lyrics submited by ElenaT.e-Cards (1)

2019-04-13 16:13:42
Nuk e kam dit
Se ka me ardh kjo dit
Që ne të dy
mo nuk jena bashk

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019