Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selim Llumnica - Dikur Ishim Bashke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur ishim bashkë
sonte sje me mua
sa shum m'ka marrë malli
per buzet e tua
skam kujt t'ja qaj hallin
askush s'me kupton
vetem ti o shpirt
zemrën ma shëron

Ref:
Nese m'don
eja prap tek unë
më beso
po më mungon shumë
të kam pritë
ende po të pres
për q'do ditë
për q'do natë
e për q'do mëngjes

Sytë e mi lotojnë
zemra po më qanë
per fjalet e huja
mua me ke lanë
skam kujt t'ja qaj hallin
askush s'me kupton
vetem ti o shpirt
zemrën ma shëron

Ref:(2x)
Nese m'don
eja prap tek unë
më beso
po më mungon shumë
të kam pritë
ende po të pres
për q'do ditë
për q'do natë
e për q'do mëngjes .


Ky tekst u dërgua nga Aidda

Selim Llumnica - Dikur Ishim Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Ishim Bashke".
3. Video është e këngës "Dikur Ishim Bashke", por nuk këndohet nga Selim Llumnica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selim Llumnica:


Komente 0