Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selim Llumnica - As Unë E As Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Q'do mëngjes po zgjohem
me dhimbje në shpirtë
kur mendoj se ti
ma nuk ke mem pritë
krejt dhuratat tua
me lot i kam la
s'don me besu zemra
që ska me t'pa ma
krejt dhuratat tua
me lot i kam la
s'don me besu zemra
që ska me t'pa ma

Ref:(2x)
As unë e as ti
ndarjen se kem dashtë
nuk jam msu o shpirti
afer mos me t'pas

Se di n'cilen derë
duhet me trokit
se di n'cilen rrugë
me dal e me pritë
krejt dhuratat tua me lot i kam la
s'don me besu zemra
që ska me t'pa ma
krejt dhuratat tua
me lot i kam la
s'don me besu zemra
që ska me t'pa ma

Ref:(4x)
As unë e as ti
ndarjen se kem dashtë
nuk jam msu o shpirti
afer mos me t'pas .


Ky tekst u dërgua nga Aidda

Selim Llumnica - As Unë E As Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Unë E As Ti".
3. Video është e këngës "As Unë E As Ti", por nuk këndohet nga Selim Llumnica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selim Llumnica:


Komente 0