Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Selina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Qershor 2019, Selina publikon videoklipin "Si Ti". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Erza

Jola

Irida Pojani

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Lily N

Dea Strica


Tags: Selina, Ina

Krijo Një Kartolinë