Selman Bode

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Selman Bode është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Më datë 26 Korrik 2017, Selman Bode publikon videoklipin "Mall Per Atdhene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Kapo Ferrunaj

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Rbs

G.M.C.D

Albo 06

Ridvan Osmani

Lil Erdi

Dr.Rabbit

Sazan Mecani


Tags: Selman Bode

Krijo Një Kartolinë