Official Video

Selman Bode - Mall Per Atdhene


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2017

2017-07-26T12:00:11


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mall Per Atdhene" kënduar nga Selman Bode.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Selman Bode i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin