Audio

Selvani - Theje  (Feat. Anais & G Bani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2015

2015-05-27T22:24:04

Featuring

G Bani

Orkestrimi:

Arjon GjiniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Theje" kënduar nga Selvani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Selvani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin