Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selvete Bajrami - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per ty per ty
Me qan zemra sot
Si nje hije ne syte e mi
Ti me je ba lot

E shikoj oren e dores
Qe ma ke dhuru
Ne nje vend qendrojne akrepat
Qysh kur ti ke shku

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru

Per ty per ty
Ne pike te hallit rashe
Ecin muajt shkuan vitet
E me s'te pashe

E shikoj oren e dores
Qe ma ke dhuru
Ne nje vend qendrojne akrepat
Qysh kur ti ke shku

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru

...

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSelvete Bajrami
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Selvete Bajrami - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Selvete Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selvete Bajrami:


Komente 0