Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Semi Automatic - Pallma  (Feat. Kreshnique)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2017

2017-12-26T16:05:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pallma" kënduar nga Semi Automatic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Semi Automatic i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Semi Automatic:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet