Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj - Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Te mendoj si ne fillim..
Ke qene mburoje ,me dhe besim..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Dhe pse dua te jesh si ne fillim..
Por une tani nuk shoh me kthim..
A ka me kthim?
A ka me kthim?
A ka me kthim?
A ka me kthim?

Vetem,vetem sndej asgje,jam
Vetem,vetem kam menduar pafundsin..
Eja dhe
me merr,me merr mos me ler
Vetem,vetem merrem dhe me co ne pafundsi..
Dua qe te jem gjithmone me ty..
Jam aty ku me le vetem..

Du ate di se ku gaboj..
Nuk gjej guximin te harroj..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Ndjek cdo hap dhe vij tek ti..
Dhe cdo ndjenje me con tek ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..
Je vetem ti..

Vetem,vetem sndej asgje,jam
Vetem,vetem kam menduar pafundsin..
Eja dhe
me merr,me merr mos me ler
Vetem,vetem merrem dhe me co ne pafundsi..
Dua qe te jem gjithmone me ty..
Jam aty ku me le vetem..
Semi Jaupaj
Publikimi: 01/12/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Bojken Lako
Orkestrimi: Bojken Lako
Teksti: Denis Sulaj


Semi Jaupaj - Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem".
3. Video është e këngës "Vetem", por nuk këndohet nga Semi Jaupaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Semi Jaupaj:


Komente 0