Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj - Jetike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  104

Un me frymen tende kam jetu
kaq vite
Ti e din se si te kam un ty
Jetike
Edhe kur me ndodh merzitem pak
Me jep gezim ti
E dicka qe nuk ka rendesi
I jep kuptim ti
Ne duart e mija
eren tende ndjej tani
E dua me shum un veten
kam dicka nga ti
Nuk dua te lahem eren tende ta jetoj
Me shijen,me shijen
Qe e adhuroj
Lumturin mua kur ma vran
Epike
Ti ia mbyll plaget shpirtit tim
Jetike
Edhe kur me ndodh merzitem pak
Me jep gezim ti
E dicka qe nuk ka rendesi
I jep kuptim ti


Ky tekst u dërgua nga ESemi Jaupaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Produksioni: Threedots
Piano: Indrit Lelo


Semi Jaupaj - Jetike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetike".
3. Video është e këngës "Jetike", por nuk këndohet nga Semi Jaupaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Semi Jaupaj:


Komente 0