A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Septics është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Septics perbehet prej 2 antarve: SL (Arber Musa) dhe Limmy (Qendrim Behluli). Me rep qe te 2t kan filluar te mirren qysh moti , por n'vitin 2008t erdh ideja qe ta krijonin grupin Septics. Menjeher ne ate vit e realizuan nje keng me emrin Around n'bashkpunim me Spanyol. Prej aty filloj suksesi i Septics, duke i ftuar neper koncerte, gjithashtu edhe shum keng tjera te reja. Më datë 2 Shtator 2010, Septics publikojnë videoklipin "Love Me"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

2 Perqind

Master Bass

A.D.X

Felon Records

Eki-Nox

Rikthimi

ETB 57

E'7

Misterioz

Kamikaza-T


Tags: Septics

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019