Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Septics
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Septics është grup artistësh i njohur. Septics perbehet prej 2 antarve: SL (Arber Musa) dhe Limmy (Qendrim Behluli). Me rep qe te 2t kan filluar te mirren qysh moti , por n'vitin 2008t erdh ideja qe ta krijonin grupin Septics. Menjeher ne ate vit e realizuan nje keng me emrin Around n'bashkpunim me Spanyol. Prej aty filloj suksesi i Septics, duke i ftuar neper koncerte, gjithashtu edhe shum keng tjera te reja.

Më datë 2 Shtator 2010, Septics publikojnë videoklipin "Love Me".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  tinigizzie  

Komente

Asnjë Koment

Më shumë artikuj nga Septics »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet