Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2080
 • Emri i Vërtetë:
 • Elio Koroveshi
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Serael është një shkrimtar. Emri i vertete i Serael eshte Elio KOROVESHI. Studimet e para i ka filluar ne shkolle jopublike "Numani" deri ne klase te trete dhe me pas ne shkollen publike "Jani Bakalli" ku dhe u spikat nga mesuesja e gjuhes shqipe Aferdita Caushaj. Ajo e ndihmoi te zgjeroi horizontin e tij letrar si dhe ndjeshmerine artistike nepermjet shkrimeve dhe teatrit. Shkollen 9 vjecare e perfundoi ne kolegjin "Jules Ferry" ne Bordeaux, France. Me pas vijoi studimet n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

9 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Kristi Bakiasi

Besart Ramiz Tafaj

Klevis Maliqi

Kevin Çika

Mario Gjonaj

Romario Xhaferri

Leonard Mrishaj

Samed Hoxhaj

Natrin Çoçka

Denis Toçilla

Tags: Serael, Elio Koroveshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet