A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Serdi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 6 Shtator 2019, Serdi publikon videoklipin "Do Jesh E Imja". Orkestrimi i këngës u punua nga Samuel Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Enver Ahmeti

Ylber Franca

Geni Vesholli

Fonci Nomja

Lavdim Kasumaj

Xhevdeti

Shpetim Franca

Astrit Tirona

Mentor Kollari


Tags: Serdi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019