A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Serdi
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Serdi është këngëtar. Më datë 6 Shtator 2019, Serdi publikon videoklipin "Do Jesh E Imja". Orkestrimi i këngës u punua nga Samuel Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019