Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Serena Darsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Serena Darsi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Qershor 2019, Serena Darsi publikon videoklipin "Mendjen Ma Ktheve Ti". Muzika e këngës u punua nga Alandy, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alandy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Lily N

Sarentina Cako

Samira

Vivian Kokeri

Jola

Jona

Irida Pojani


Tags: Serena Darsi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet