Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  281
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Serena Ulaj është një poete. Me 28 shkurt 2021 filloi të shkruante thënie të bukura. Ajo ka lindur ne Lezhe me 9 Prill 2005. Me date 14 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Shoqja ime e Ngushtë". Me datë 15 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "28-29 Nentori". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Mësuesi". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "8 Marsi". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Viti i Ri". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

TikTok

Profili

Snapchat

Komente

10 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Serena Ulaj

Komente 10