Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kënga

Po vjen si melodi
Në veshët e mi.
Të qetëson
Gjithëmonë kur e dëgjon.

Kllabi u mbush plot
Ngaqe jam une aty.
E ndez atmosferën
Në maksimum.

Fansa shumë kam
Që më pëlqejnë,
Që më dëgjojnë
Dhe asnjëherë nuk më harrojnë.

- Poezi nga Serena UlajZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente 0