Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergi Disha - Numer 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Jom tu kriju asete
Ju po blini vec konsum
Jom artist prej vitesh
si n'rruge dhe me kostum
U bo trend tash
Pak rrepera e shume zhurm'
Ju s'jeni t'zgjuar
Fluoridi j'u ka lon n'gjume
Wordplay per rini
Si per t'rritur e per fmi
Nuk po dini ca me fol
T'njejta tema n'TV
Bote e interesit showbiz dhe industri
Nje turme delesh plot me maska
Jo me ju s'kom m'u perzi

S'kom mu perzi
Edhe nese jom n'vetmi
Po e di jom numer 1
Dhe kta shum mir e din
Nuk kom fansa po shoqni
S'kom zili e as lakmi
Se ca kom un s'e ka asni
Ca keni ju nuk du me dit

Krejt kto emra krejt kto femra
Krejt kto emoji krejt kto zemra
Porca troia krejt kto Helena
Vijne ekspres ma shpejt se trenat
Krejt kto ftyra krejt kto pare
Krejt kto dyer e asni dritate
Jom i drejt per kit bot tinzare
S'e shes shpirtin neper pazare

S'kom mu perzi
Edhe nese jom n'vetmi
Po e di jom numer 1
Dhe kta shum mir e din
Nuk kom fansa po shoqni
S'kom zili e as lakmi
Se ca kom un s'e ka asni
Ca keni ju nuk du me dit

Si ky tipi s'keni ni
Ju shti n'tripa weird me hi
Audienca plot pa e qit nji CD
Bad bi**hes work for me
Termet n'club ACDC
Vetdija humbet me shpejtsi
Mos mu shit VIP
Ktu jon krejt ose s'o asni
Folin shum' shqisat ja u *i
Sikur Dynamo boj magji
Tu shtu numra mbetem 1
Edhe njehere po ja u them
Se me ju s'kom m'u perzi.
Sergi Disha
Publikimi: 15/05/2021
Teksti: Sergi Disha


Sergi Disha - Numer 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numer 1".
3. Video është e këngës "Numer 1", por nuk këndohet nga Sergi Disha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sergi Disha:


Komente 0