Audio

Sergio HD - Drejt E Ne Zemren Tende  (Feat. Luka Hajdini)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2010

2010-09-24T19:57:09

Featuring

Luka HajdiniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drejt E Ne Zemren Tende" kënduar nga Sergio HD.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sergio HD i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sergio HD: