Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio HD - Lost Memories  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Sergio HD

Komente

Asnjë Koment

22/01/2012

2012-01-22T12:28:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lost Memories" kënduar nga Sergio HD.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sergio HD i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sergio HD:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet